Marija (pamisele) wrote,
Marija
pamisele

Įvairenybės

Paskutiniu metu ir vėl pradėjau klausyti Placebo, kažkaip grįžo man jie, nžn, gal senstu. Vienu metu visiškai nebegalėjau klausytis, o dabar vėl sugrįžo tas jausmas, vėl jaučiu muziką. Šiemet tiek daug gerų koncertų Lietuvoj, skaičiau, kad netgi King of Leon atvažiuos, bet aš tottaly broke, nepamenu, ar kada buvau taip dasivarius. Nors uždirbu daugiau, negu bet kada, bet deja nepakankamai. Kainos auga žymiai greičiau, negu atlyginimas, ir sėdint darbe dažnai tenka mąstyti, iš kur gauti pinigų. Tų 8 val. per dieną ryškiai per mažai, kad galėtum gyventi, kaip nori. Užtenka tik užkaišiot skyles, kad turėtum kur gyventi, kad neatjungtų telefono, elektros, interneto ir kad galėtum nusipirkti talonėlių.  Nors tiems jau nebelabai ir lieka.

Neseniai sapnavau košmarą, kad gyvenu su tėvais. Ne tai, kad su jais, tiesiog sapne pasimečiau, nebesuvokiau, kuriame aš ča bute gyvenu, tėvų, ar sesės, ir buvo baisu. Atsibudus lengviau atsikvėpiau, kai supratau, kad neee, aš savo namuose. Ne savo aišku, bet ir ne jų. Keista, kaip sapnuose viskas relistiška, kažkada sapnavau, kad juk tėvai turi dar vieną butą, apie kurį visi pamiršę, kodėl gi aš ten negalėčiau gyventi. I taip realistiška, kad pabudusi beveik aptikėjau, kad tikrai yra tas butas, tik visi apie jį pamiršo. Kažkaipreikia tikratyti šitais košmarais.

Nėra viskas taip blogai, kaip rašau, iš tiesų kažkaip verčiamės. Aišku, nereikėjo vakar H&M'e pirkti tos pataynės su žvaigždutėm, bet ji buvo tokia graži! Kas nenorėtų miegoti po žvaigždėm. O be to, Sandra iš Niotillfem tokią pačią turi. Žinau, čia pats blogiausias argumentas, kokį tik galėjau sumąstyti, bet anyways, labai norėjau tos patalynės, ir prižadu daugiau patalynių šiemet nebepirkti.

Turbūt labiau nereikėjo pirkti tų Irregular choice batų iš Vinted, su kuriais neaišku ar paeisiu, ir neaišku, ar iš viso turėsiu kur su jais eiti. Bet jie kainavo tik 9 eur su siuntimu...

Anyways, padaryta kas padaryta, faktas vienas aiškus yra, kad aš ir pinigai tai visiškai ne draugai.

Tags: pinigai, pirkti
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments