Marija (pamisele) wrote,
Marija
pamisele

Ką Marija drba visą dienąOgi švaisto pinigus kurų neturi internetinėse parduotuvėse. Po to verkia, kad neturi pinigų atostogoms ir vsiems koncertams į kuriuos nori nueti. Iš kur gauti pingų, Marija neįsivaizduoja, nes specializuojasi jų išleidimo subtilybėse, ne uždirbimo. Taip ir bėga dienos.

Ok, ne viskas taip blogai. taip, paskutiniais mėnesais visiškai pasileidau su pinigais švaistyti į visas 50 pusių, bet kai kuriuos dalykus improovinau. Pvz, jau antrą savaitę darbe viską sutvarkau, nepalieku popierių stalčiuje, kai po to reikia kelias valandas tvarkyti jų rūvas. Be to, jau daugiau kaip mėnesį negeriu alkoholio. Šiaip neplanuoju visiškai negerti, tiesiog taip man gavosi. Kažkokių realių pokyčių jei atvirai dėl to nepastebėjau, same shit.

Kas čia dar. dažniau tvarkausi ir plaunu indus ir gaminu valgyti, bet čia labai nestabilu, tai negaliu sakyt, kad čia improov. Nes gali būt, kad rytoj jau vėl nesitvarkysiu. O šiandien negaminau valgyt, nes tingėjau.. Bet viską darau DAŽNIAU, tai sakau, kad tobulėju.

Juokingi mano pasiekimai, nu bet ką padarysi, reikia kažkuo džiaugtis.

Tags: life, tvarkytis
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments