Marija (pamisele) wrote,
Marija
pamisele

everything

Šiandien manęs niekas neklauso, plaukai pasipūtę ir žiūri kur tik nori, kad ir kiek aliejų ant jų pritepiau, rankas išsiterliojau rašalu, apsirengti gražiai irgi nesigavo, nervina, kad batai prie visko nesiderina, pasibaigė BB kremas ir nebepavyksta gražiai pasidažyti, nuotaikos nėra.
Gal čia priešgimtadieninė depresija? Labai gali būti. Jau noriu namo, nors norėjau dar nedaėjusi iki darbo. Balsas galvoje šnabždėjo, tu neprivalai, brangioji, čia ne mokykla, rasi kitą darbą, grįžk namo, galėsi sėėti lovoje ir spoksoti savo serialus. Anyways, net negalvojau to balso klausyti, ir esu vėl čia. Šiaip ar taip, iki atostogų beliko trys savaitės, labai jų laukiu, nors ir su šiokia tokia baime. Su Inga skrisime į Atėnus, po to labai norėčiau į openerį, bet su pinigais žiauriai prastai, ir šiaip kažkaip tas openeris nesiklosto, niekas iš draugų nevažiuoja, bilieto neturiu nusipirkus, tiesiog labai noriu pamatyti Radiohead. Kasmet vis nepasimokau, sakau, viskas, jau kitoms atostogoms tai jau taupysiutaupysiu, kas mėnesį ent po 15 eur atsidėsiu, ir aišku, niekada nesusitaupau.

Bet atėjau čia nesiskųsti. O ko atėjau? Nebežinau...

Tęsiant vasaros planus, jei su openeriu gausis šnipštas, bandysiu bent į Positivus ištrūkti, o liepą su Julium važiuosim į Klaipėdą ilgam savaitgaliui, nes brolio gimtadienis.

Grįžtant prie depresijos. Net bloga pasidaro kai suvokiu, kad man sueis 33 metai. Ir viskas neaišku. Tiesa, esu geresnė, nepalyginamai geresnė savo versija, nei tarkim prieš kokius 10 metų, tikrai labai didžiuojuosi savimi, kad tiek nuėjau, bet iš kitos pusės, galbūt ėjau ne į tą pusę? Kažkurioj vietoj suklupau ir pasukau ne tuo keliu, man taip atrodo. Anyways, o gal viskas taip ir turėjo būti. ei yra, vadinasi turi būti, nes nesugalvoju, kaip ir į ką pakeisti viską. Turbūt per daug mėgau miegoti ir sapnuoti, ir per mažai kreipiau dėmesio į realybę. Aišku, tikiu, kad vis dar galiu viską pakeisti, tik šiuo metu nesu tikra, į ką norėčiau keisti, ir kuriuos dalykus būtent.

Jei kartais nebeparašyčiau čia iki gimtadienio (kas 99% ir bus)., linkiu sau gimtadienio proga suvokti, ką noriu pakeisti savo gyvenime ir ką palikti, ir tai nėra vien tik pinigų klausimas, dėl pinigų, tai linkiu sau pagaliau išmokti su jais tvarkytis, nes kitaip nieko nebus. Žmogau, tau 33 metai, išmok bent jau kažkiek taupyti, susigalvok daugiau būdų, iš kur jų gauti. Žinau, kad esi susigalvojus, bet gal jau pradėk juos įgyvendinti? Nes tokiais tempais nepastebėsi, kaip tau sueis 66 ir verksi tuščiom kišenėm.

tai tiek moralų sau šiandien, gražios dienos.

Tags: gimtadienis, mindfuck, pinigai, senatvė, senstu, vasara
Subscribe
 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your reply will be screened

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 2 comments