pamisele

Friday


Šiandien leidžiu vakarą romantiškai — su Jonny Cash, vynu ir neplautais indais. Tiesa, indus jau beveik išploviau, tai kaip ir nebesiskaito. Ne taip baisu plauti, kai klausaisi muzikos. Net galvoju, kad visai norėčiau virš kriauklės turėti ekraną, kurio pagalba dainuočiau karaokę. Nors nope, labiau norėčiau turėti indaplovę.

Julius išvažiuoja dirbti į UK ir nežinau, čia džiaugtis, ar verkti. Kol kas nedarau nieko. Visada norėjau pagyventi viena, dabar kaip tik ir bus proga. Gal bus šiek tiek liūdna, bet manau, kad man gali patikti. Aišku, gal kiek nesmagu, kad jei kažkas tau nutiktų, niekas tavęs ilgai neieškotų. Įdomu, po kiek laiko pasigestų? Tėvai galvotų, kad šiaip neatskambinu. Sesė gal greičiau susiprastų, kad kažkas ne taip, bet irgi pagalvotų, kad pamiršau atrašyti ar smth. Anyways, geriau šito nepatikrinkim realybėje.
Čia turėtų būti gera proga apgalvoti savo įpročius, gal dažniau paskambinti tėvams? Gal normaliau bendrauti su visais kitais žmonėm, kad jie negalvotų, kad tu kažko supykai, ar šiaip ne nuotaikoj, dėl to neatrašai ir nebendrauji.

Kodėl LJ man pradėjo mėnesius rašyti rusiškai? Tikrai jau reikia dingti iš čia.

Error

default userpic

Your reply will be screened

When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.